11-letnia wokalistka z Zaklikowa nagrała dwie płyty

Data dodania: 29 marca 2017 | Autor artykułu: Jan Pataraniak | Kategoria: Wydarzenia | 3 komentarze

W wieku 11 lat wokalistka z Zaklikowa nagrała dwie profesjonalne płyty muzyczne. Każda płyta zawiera 12 utworów.

Płyty noszą tytuł „Świat to muzyka” oraz „Nic o nas bez nas”. Obie płyty ze względu na to, że zostały nagrane w tym samym czasie tworzą album. Na płytach znalazły się covery mało jeszcze znanych utworów lub też nowych, lecz dobrze już znanych, jak np. Hallelujah w nowej aranżacji.

Autorką płyty jest 11-letnia Oliwia Urbanek mieszkanka Zaklikowa, uczennica Szkoły Podstawowej w Zaklikowie. Oliwia rozwija talent wokalny od piątego roku życia i pobiera nauki śpiewu u kilku instruktorów. Obecnie naukę tę rozszerza o grę na instrumencie muzycznym.

Obecnie Oliwia jest członkiem zaklikowskiej scholi „Cantate Deo” oraz „Studia Wokalnego” działającego przy Gminnym Ośrodku Kultury w Zaklikowie.

Obie płyty w jej wykonaniu oceniane są bardzo wysoko. Mieszkańcy Zaklikowa i nie tylko, którzy mieli okazję zapoznać się z utworami w jej aranżacji okazują jej oznaki uznania, co ją bardzo cieszy.

Pomimo, że nauka śpiewu i nagrania zajmują jej wiele czasu Oliwia nie narzeka, lecz przygotowuje się już do wydania następnej płyty, bo jak sama mówi śpiew jest miłością jej życia.

1. Bazyli

To naprawdę duży sukces o ile mnie pamięć nie myli to takiego dokonania nie miała dotychczas żadna 11 w Zaklikowie. Gdzie można dostać ten album?

2. Uczeń ZSO

W Zaklikowie jest wielu różnych artystów ale… Nie każdy ma jak to mówią dojścia żeby o nim pisać 🙂