23. finał WOŚP w powiecie stalowowolskim

Data dodania: 12 stycznia 2015 | Autor artykułu: Jan Pataraniak | Kategoria: Wydarzenia | Brak komentarzy

Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ze Stalowej Woli podsumował wyniki naszej ofiarności. Niewiele ponad 300 wolontariuszy z terenu naszego powiatu zebrało dla WOŚP ponad 90 tys. złotych. Jest to rekord dotychczasowych działań WOŚP na terenie powiatu stalowowolskiego.

Wszystkie zgromadzone środki będą przeznaczone na potrzeby zapewnienia wysokich standardów leczenia pediatrycznego i onkologicznego dzieci a także na godną opiekę medyczną dla seniorów.

Z sukcesu WOŚP wynika, że ofiarność społeczeństwa nie jest uzależniona od chwilowych nastrojów czy tez sympatii, lecz jest zawsze postrzegana jako DOBRO, niezależnie od przypisywanych organizatorom prawdziwych czy też fałszywych intencji.

Nie jest to jednak końcowy wynik tego 23. finału, jednak już wiadomo, że może on być  tylko jeszcze wyższy.

W tym roku Zaklików nie może pochwalić się żadną zorganizowaną pomocą, jednak docenić trzeba poświęcenie indywidualnych wolontariuszy oraz występy naszych zespołów na wyjazdowych imprezach zorganizowanych w Potoku Wielkim a zwłaszcza w Annopolu.