29-latek zatrzymany drugi raz za prędkość

Data dodania: 21 maja 2015 | Autor artykułu: Jan Pataraniak | Kategoria: Wydarzenia | Brak komentarzy

Policjanci ze Stalowej Woli zatrzymali wczoraj po południu kierowcę fiata pandy, który przejechał skrzyżowanie na czerwonym świetle. Okazało się, że samochodem kierował 29-latek, który kilka dni wcześniej stracił prawo jazdy za nadmierną prędkość w terenie zabudowanym. Teraz na swoje prawo jazdy poczeka 6 miesięcy. 

Policjanci drogówki pełniący służbę nieoznakowanym radiowozem w Stalowej Woli około godz. 18.20 zauważyli jak skrzyżowanie ulicy Komisji Edukacji Narodowej z ulicą Niezłomnych wyposażone w sygnalizację świetlną na czerwonym świetle przejeżdża samochód fiat panda.  

Funkcjonariusze zatrzymali go do kontroli na ulicy Siedlanowskiego. Po wylegitymowaniu ustalili, że jest to 29-letni mieszkaniec powiatu stalowowolskiego. Był trzeźwy. Mężczyzna nie miał prawa jazdy. Po sprawdzeniu w bazach danych okazało się, że 29-latkowi policjanci ze Stalowej Woli zatrzymali prawo jazdy za jazdę z prędkością 112 km/h w terenie zabudowanym. 

Za złamanie przepisów ruchu drogowego 29-letni kierowca ukarany został mandatem i punktami karnymi. Informacja o kierowaniu samochodem pomimo zatrzymanego prawa jazdy zostanie przesłana do stalowowolskiego starostwa i będzie to oznaczało dla 29-latka wydłużenie okresu zatrzymania prawa jazdy do 6 miesięcy.

Źródło: KPP Stalowa Wola

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

code