Alberto Amati z piosenką włoską w Zaklikowie

Data dodania: 1 października 2015 | Autor artykułu: Jan Pataraniak | Kategoria: Wydarzenia | Brak komentarzy

W Gminnym Ośrodku Kultury w Zaklikowie Gminny Dzień Seniora.

W niedzielę 4 października 2015 r. GOK w Zaklikowie organizuje Gminny Dzień Seniora i z tej okazji o godz. 19.00 zaprasza wszystkich chętnych na koncert piosenki włoskiej w wykonaniu Alberto Amati.

Alberto Amati przyjechał do Polski w maju 2011 i szybko się zadomowił, ponieważ okazało się, że Polacy nie tylko lubią słuchać włoskiej muzyki ale też potrafią się przy włoskich szlagierach dobrze bawić.

Muzyka, jaką proponuje Alberto, to przeboje włoskie i światowe od lat 50 do współczesnych, jest to repertuar odpowiedni zarówno do słuchania jak i do tańczenia.  Któż z seniorów nie zna takich włoskich przebojów jak: Azzurro, Quando Quando Quando, Felicità, Volare, Marina, L’Italiano, Ci Sara’, Tornero’, Susanna czy Mamma Maria.

Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona rozmiarami sali widowiskowej GOK.