Andrzej Duda będzie w Stalowej Woli

Data dodania: 22 marca 2015 | Autor artykułu: Jan Pataraniak | Kategoria: Wydarzenia | 1 komentarz

W środę 25 marca 2015 r. z mieszkańcami Stalowej Woli i powiatu stalowowolskiego spotka się kandydat na Prezydenta RP Andrzej Duda.

Spotkanie z Andrzejem Duda zaplanowane jest na godzinę 14:30 w Stalowej Woli na Pl. Piłsudskiego przed Miejskim Domem Kultury.
Andrzej Duda jest kandydatem na prezydenta RP z partii Prawa i Sprawiedliwości i do wyborów idzie z poparciem zbliżonym do poparcia jakim cieszy się obecnie urzędujący prezydent.

W trakcie trwania tej prezydenckiej kampanii w Stalowej Woli zjawili się członkowie sztabu wyborczego Bronisława Komorowskiego w „bronkobusie”, oraz bezpartyjny kandydat Grzegorz Braun.

Osobista wizyta Andrzeja Duda w Stalowej Woli może zwiększyć i tak duże poparcie dla jego kandydatury i PiS w naszym regionie.