Bal przebierańców

Data dodania: 15 lutego 2015 | Autor artykułu: Jan Pataraniak | Kategoria: Wydarzenia | 2 komentarze

W niedzielę 15 lutego 2015 r. odbył się bal przebierańców. Impreza została zorganizowana dla dzieci przedszkolnych a odbyła się w wynajętej specjalnie na ten cel sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Zaklikowie, która dla dzieci przedszkolnej została udostępniona bezpłatnie. Zabawa trwała od godziny 14.00 do 17.00.

Bal został zorganizowany przez Radę Rodziców, Dyrekcję i Grono Pedagogiczne Przedszkola w Zaklikowie. Zaproszone były wszystkie dzieci w wieku do lat 7.

Ogłoszenia o mającym odbyć się balu zostały wywieszone miesiąc wcześniej. Z zaproszenia skorzystały dzieci uczęszczające do przedszkola, jak i dzieci dużo młodsze a także dzieci starsze.

Pomysłowość przygotowanych strojów była nieograniczona, niewiele strojów dziecięcych powtarzało się – byli policjanci, strażacy, batman, spiderman, krzyżak, motylki, pszczółki, kowboje, klauni, muszkieter, rajdowiec, pirat, kotek, różnobarwne księżniczki, rusałki i wróżki.

Rodzice bawili się na równi ze swoimi pociechami, cała sala widowiskowa była wypełniona po brzegi. Bal odbywał się w rytm muzyki DJ”a, który organizował liczne zabawy, dostarczając również przeróżne kolorowe rekwizyty, którymi bawiły się dzieci i ich rodzice.

Wszystkie dzieci otrzymały poczęstunek przygotowany przez Dyrektorkę Przedszkola w Zaklikowie Joannę Wójtowicz, a wręczony został dzieciom przez pracowników przedszkola i wychowawczynie.  Rada Rodziców zajęła się pozostałą organizacją balu oraz wynajęciem DJ’a, która jednocześnie czuwała nad bezpieczeństwem dzieci z Przewodniczącym Markiem Pataraniak na czele. Na balu obecny był również Dyrektor GOK Waldemar Żelazny.

Organizatorzy balu zebrali liczne pochwały za udaną zabawę dzieci.

MiastoZaklikow.pl przygotowało fotorelację.

15 14 12 11 7 3 4 8 9 5 10 6 2 1

1. Pegi

Niestety w zdziechowicach była hała jakich mało…