Burmistrz Zaklikowa otrzymał absolutorium

Data dodania: 1 lipca 2015 | Autor artykułu: Jan Pataraniak | Kategoria: Wydarzenia | 2 komentarze

Sesja absolutoryjna wypadła dla Burmistrza Zaklikowa Zdzisława Wójcika pomyślnie.

Burmistrz uzyskał absolutorium za wykonanie budżetu za poprzedni rok 2014.

W sesji uczestniczyło 13 radnych, 8 radnych zdecydowanie było za udzieleniem absolutorium burmistrzowi, 4 radnych było przeciw a 1 radny wstrzymał się od głosu.

Przeciwko udzieleniu burmistrzowi absolutorium głosowali radny Mirosław Mach, radny Krzysztof Oszust, radny Anna Mikusek i radny Dariusz Chmielewski.

Od głosu wstrzymał się radny Adam Sieczkoś.

Udzielenie absolutorium burmistrzowi stanowi potwierdzenie, że prawidłowo wydatkował środki budżetowe, choć były również głosy odmienne w tej sprawie.

1. Wojtek

To co zrobić jak ciemny naród wybrany na Radnych, najobiecuje im głupot i już rączka „za”