Chcesz dobrze życzyć – zapraszamy

Data dodania: 19 grudnia 2014 | Autor artykułu: Jan Pataraniak | Kategoria: Wydarzenia | Brak komentarzy

Zbliżający się okres świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku napełnia wszystkich pozytywną energią i nastraja do składania sobie wzajemnych życzeń. Niektórzy świąteczne życzenia wysyłają za pomocą tradycyjnych kartek – pocztówek, inni wysyłają sms-y.

O wysłaniu tradycyjnych kartek świątecznych musimy myśleć dużo wcześniej ze względu na wzmożony ruch na poczcie w tym okresie. Aby święta i życzenia nie straciły swojej magii, warto nie zostawiać życzeń na ostatnią chwilę, bo stracą wiele ze swego uroku, gdy dotrą po świętach.

Dla wszystkich, którzy wybiorą szybką i prostą drogę komunikacji MiastoZaklikow.pl umożliwia złożenie życzeń za pośrednictwem portalu.

Ze względu na to, że portal MiastoZaklikow.pl cieczy się nadspodziewanie dużym zainteresowaniem (poczytność niektórych artykułów osiągnęła ponad 4 tys. odsłon) istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że złożone życzenia za naszym pośrednictwem dotrą do wszystkich adresatów.

Treść życzeń można przesyłać do dnia 23.12.2014 r. do godz. 12.00. na adres: kontakt@miastozaklikow.pl

Najważniejsze są dobre intencje. Wszystkie nadesłane życzenia, podpisane i anonimowe, ogólne i indywidualne, poważne i te z humorem zostaną opublikowane na stronie MiastoZaklikow.pl. Zapraszamy.