Ciężko ranny kierowca samochodu osobowego

Data dodania: 7 czerwca 2016 | Autor artykułu: Jan Pataraniak | Kategoria: Wydarzenia | Brak komentarzy

W dniu dzisiejszym 7 czerwca 2016 r. w godzinach popołudniowych na trasie Zaklików – Modliborzyce wydarzył się bardzo poważny wypadek drogowy.

Kierowca samochodu osobowego marki Daewoo, jadącego w kierunku Modliborzyc, z nieustalonych dotychczas przyczyn zjechał na lewy pas ruchu a następnie uderzył w murowaną wiatę przystanku autobusowego.

21-letni kierowca, mieszkaniec gminy Zaklików, doznał poważnych obrażeń ciała i został zabrany karetką pogotowia do Olbięcina, skąd helikopterem ratownictwa medycznego został przetransportowany do kliniki w Lublinie.

Pojazd samochodowy jak i wiata przystanku autobusowego Kolonii Łysaków w wyniku tego uderzenia uległy całkowitemu zniszczeniu.

Miejsce zdarzenia zostało zabezpieczone przez policjantów RD z Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli oraz strażaków z dwóch zastępów OSP Zaklików, którzy ustalili, iż w chwili zdarzenia na przystanku autobusowym nie było żadnych innych osób.

Trwają czynności mające na celu zebranie i zabezpieczenie wszelkich śladów i dowodów w celu wszechstronnego wyjaśnienia przyczyn tego zdarzenia.

Postępowanie w tej sprawie prowadzi Posterunek Policji w Zaklikowie.