Debata społeczna o bezpieczeństwie

Data dodania: 28 czerwca 2017 | Autor artykułu: Jan Pataraniak | Kategoria: Wydarzenia | Brak komentarzy

Komendant Powiatowy Policji w Stalowej Woli insp. Lucjan Maczkowski zaprasza przedstawicieli lokalnych społeczności, władz samorządowych, członków stowarzyszeń, organizacji oraz mieszkańców gminy Zaklików na debatę społeczną „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”.

Podczas spotkania zostaną poruszone następujące zagadnienia:

• Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa;
  • Program ”Dzielnicowy bliżej nas”;
  • Aplikacja “Moja Komenda”;
  • Bezpieczeństwo w ruchu drogowym;
  • Zagrożenia, wskazane za pomocą platformy wymiany informacji, przez mieszkańców gminy.

Debata społeczna ma na celu zdiagnozowanie potrzeb i oczekiwań społeczeństwa w zakresie bezpieczeństwa, wymagających podjęcia działań prewencyjnych przez Policję bądź inne podmioty odpowiedzialne za utrzymanie szeroko rozumianego bezpieczeństwa.

Debata odbędzie się 30 czerwca o godz. 12.00  w Gminnym Ośrodku Kultury w Zaklikowie.

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w przedsięwzięciu.