Druge miejsce Zenona Pachli to wielki sukces

Data dodania: 4 lipca 2015 | Autor artykułu: Jan Pataraniak | Kategoria: Wydarzenia | Brak komentarzy

Każdy artysta  ma swoje marzenia i plany. Rok 2015 jest  moim podsumowaniem 25 letniej  twórczości.  By móc się rozwijać potrzebne są również małe sukcesy.

Dlatego wychodzę z moją twórczością na wyższe poziomy.  Nie po to by się – samozadowolić, ale po to, by poddać się  ocenie  i krytyce, a przede wszystkim by można było porównać moją twórczość z innymi  artystami.

Biennale Bielskie to bardzo prestiżowy – Krajowy Przegląd Malarzy organizowany co 2 lata.  Z całej plejady  767 artystów ,, Jury,, wybiera  50  artystów, (te miejsca są zarezerwowane dla artystów po ASP), których prace będą uczestniczyć w wystawie. Do tej wystawy dołączony zostaje tylko jeden obraz wybrany przez  głosowanie Internetowe.

W 70-letniej historii Biennale – artysta amator nigdy nie znalazł się w gronie 50-iu.
Tomasz  Stockinger  będąc u nas gościnnie w Zaklikowie, powiedział:  W dzisiejszym Świecie Sztuki nawet najlepszy artysta nic nie osiągnie i nie ma żadnych szans być zauważonym i docenionym  jeżeli nie zostanie Protegowany.

Dlatego pokusiłem  się o zdobycie tego Szczytu. A dzisiaj już każdy wie, że byłem bardzo blisko.
Jest to bardzo wielki sukces, ponieważ II miejsce i 3 moje obrazy w pierwszej dziesiątce ( na 3340 obrazów) – to co wydawało się niemożliwe – stało się możliwe.
Ten osiągnięty wynik pozostanie w nowej historii  Biennale  BWA i w pamięci Internetu  a  dla mnie to oznacza nowe możliwości i motywację do pokonywania większych wyzwań związanych  z  twórczością.
Moja grupa – Niepoprawnych – Wspaniałych – Internautów dokonała pokazu, że jest najwspanialszą grupą w Polsce i  wygrała z 765 artystami.  To tym Osobom chcę podziękować.  Dla wszystkich i każdemu z osobna, a słowo dziękuję to wiele za mało by wyrazić  moją wdzięczność.

Z podziękowaniem – Dzięki wszystkim za wszystko – Zenon  Pachla.

Trzeba przyznać, że dla tak małego naszego miasteczka jest to wielki sukces w pokonaniu internetowymi głosami 765 innych artystów, MiastoZaklikow.pl przyłącza się do tych podziękowań.