Dwie osoby ranne w wypadku drogowym

Data dodania: 1 czerwca 2016 | Autor artykułu: Jan Pataraniak | Kategoria: Wydarzenia | Brak komentarzy

Policjanci ze Stalowej Woli pracowali wczoraj po południu na miejscu wypadku drogowego, w którym ucierpiały dwie osoby.

Na skrzyżowaniu dróg zderzyły się dwa samochody osobowe. Droga była zablokowana, zorganizowano objazdy.

Do zdarzenia doszło tuż przed godz. 17.00 w Dąbrowie Rzeczyckiej w gminie Radomyśl nad Sanem, na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 855 z drogą wojewódzką nr 856. Jak wstępnie ustalili policjanci, 61-letni kierowca nissana, wyjeżdżający z drogi podporządkowanej, zderzył się z audi a8, którym jechał 25-letni mężczyzna.

W wyniku zderzenia samochodów, ucierpiały dwie osoby, 45-letnia kobieta i 19-letni mężczyzna, pasażerowie audi. Rannych przewieziono do szpitala w Stalowej Woli. Skrzyżowanie dróg zostało zablokowane. Policjanci zorganizowali objazdy.

Badanie stanu trzeźwości kierujących samochodami wykazało, że obaj mężczyźni byli trzeźwi.

Nad wyjaśnieniem przyczyn i okoliczności wypadku pracują policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli. Funkcjonariusze przeprowadzili oględziny, wykonali dokumentację fotograficzną i ustalili świadków zdarzenia.

Źródło: KPP