Dzieci mogą być w niebezpieczeństwie

Data dodania: 12 grudnia 2015 | Autor artykułu: Jan Pataraniak | Kategoria: Wydarzenia | Brak komentarzy

Uwaga, dzieci mogą być w poważnym niebezpieczeństwie. Jeszcze nie minęło echo usiłowania uprowadzenia dziewczynki w Zaklikowie a już pojawiły się informacje o kolejnych próbach uprowadzenia dzieci.

Tym razem sprawa dotyczy jednej z pobliskich miejscowości w Gminie Potok Wielki a rozegrała się przed czterema dniami. Z uzyskanych informacji wynika, że do chłopca – ucznia szkoły podstawowej idącego do szkoły podjechał samochód, którym jechało najprawdopodobniej dwóch mężczyzn. Nieznajomy mężczyzna, zaproponował dziecku czekoladę. Dziecku jednak udało się uciec. O zaistniałym fakcie natychmiast została powiadomiona Policja, która podjęła czynności. Jak wynika z uzyskanych informacji, tym razem również sprawcom udało się zbiec.

Nie wiadomo, czy jest to wynikiem przewrażliwienia rodziców i rodzących się plotek na ten temat, jednak najprawdopodobniej doszło już do kolejnej próby uprowadzenia dziecka, tym razem w okolicach Janowa Lubelskiego, jednak informacja ta nie została potwierdzona.

Nie można bagatelizować tych informacji, ale o wszelkich podejrzanych zachowaniach należy niezwłocznie powiadamiać Policję, nawet gdyby miało się okazać, że alarm jest na wyrost.