Dzień Dziecka w Zaklikowie

Data dodania: 25 maja 2017 | Autor artykułu: Jan Pataraniak | Kategoria: Wydarzenia | Brak komentarzy

W dniu 1 czerwca 2017 r. z okazji Dnia Dziecka Gminny Ośrodek Kultury w Zaklikowie zaprasza dzieci z terenu naszej gminy na przygotowane atrakcje.

Zabawy rozpoczną się o godz. 10.00 na Orliku ZSO w Zaklikowie oraz na stadionie LKS Sanna.

Na Orliku dzieci będą rywalizowały ze sobą w zawodach sportowych – “Dzień dziecka na sportowo”. Na stadionie LKS Sanna organizator przygotuje wesołe miasteczko, gry, zabawy a także konkursy sprawnościowe jak wyścigi w szczudłach, strzelanie z łuku, mini golf i inne zabawy.

Dla najmłodszych policjanci i strażacy oferują pokazy i zaprezentują wyposażenie radiowozów policji i straży pożarnej. Nie zabraknie również części artystycznej.