Dzień Dziecka w Zaklikowie

Data dodania: 27 maja 2015 | Autor artykułu: Jan Pataraniak | Kategoria: Wydarzenia | Brak komentarzy

W dniu 1 czerwca 2015 r. z okazji Dnia Dziecka przygotowano dla dzieci z terenu naszej gminy wiele atrakcji. Organizatorem uroczystego dnia jest Gminny Ośrodek Kultury w Zaklikowie.

Zabawa rozpocznie się o godz. 10.00 spotkaniem z pisarzem książek i bajek dla dzieci Wiesławem Drabikiem w budynku GOK w Zaklikowie.

Od godz. 11.00 na stadionie sportowym będą trwały zabawy i konkursy, które będzie prowadził wodzirej DJ Osuch.

Dla wszystkich dzieci przygotowano darmowe wesołe miasteczko i inne atrakcje.

Będą występy wokalne i taneczne dzieci i młodzieży z Lipy, Zdziechowic i Zaklikowa. Najmłodszych zainteresuje z pewnością pokaz wyposażenia radiowozów policji i straży pożarnej.

Wiesław Drabik jest autorem ponad 100 książek dla dzieci. Większość utworów to wesołe, rymowane bajki o zwierzętach, adresowane do najmłodszych czytelników i ich rodziców. Najbardziej znane książeczki autora to: Bajka o Smoku i Kraku, Awantura na podwórkuŁakomczuchaKocie łakocieMała mysz skaczeMundial na Pastwiskach i wiele innych.