Dzień Kobiet w GOK

Data dodania: 8 marca 2016 | Autor artykułu: Jan Pataraniak | Kategoria: Wydarzenia | Brak komentarzy

Z okazji Dnia Kobiet już w dniu 5 marca 2016 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Zaklikowie odbyła się uroczysta impreza.

Wszystkie kobiety z okazji swego święta otrzymały dużo życzeń wszelkiej pomyślności. Życzenia składał m.in. Burmistrz Zaklikowa Zdzisław Wójcik, który także osobiście wręczał kwiaty.

Na scenie wystąpili Katarzyna Gubała, Grażyna Sapalska, Dorota Grzyb, Grzegorz Ciupak a także Majewski Band, grupa taneczna NowaSan, oraz panie z Klubu Seniora działającego przy GOK w Zaklikowie w programie kabaretowym „Nadzieja”.

Soliści śpiewali przy akompaniamencie zespołu Majewski Band, który tworzą: Zygmunt Majewski, Jerzy Majewski, Mirosław Dwornikiewicz i Wojciech Chwyć.

MiastoZaklikow.pl przygotowało fotorelację.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15