Hubertus zawitał do Żabna

Data dodania: 26 października 2015 | Autor artykułu: Jan Pataraniak | Kategoria: Wydarzenia | Brak komentarzy

Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Tarnobrzegu, Gmina Radomyśl nad Sanem, Stadnina Koni w Żabnie, Klub Jeździecki Baria w Żabnie, Koła Łowieckie z terenu powiatów stalowowolskiego i tarnobrzeskiego a także Nadleśnictwo Gościeradów i Sołectwo Żabno byli współorganizatorami tradycyjnego święta myśliwych i leśników.

Z tej okazji na terenie Stadniny Koni w Żabnie zrobiło się zielono od galowych mundurów  myśliwych i leśników. Pogoda dopisała znakomicie a impreza zgromadziła setki osób – dorosłych oraz dzieci.

Organizatorów i zgromadzonych zaszczycił swą obecnością Starosta Stalowowolski Janusz Zarzeczny. W imprezie wzięli także udział Wicestarosta Stalowowolski Mariusz Sołtys, Burmistrz Zaklikowa Zdzisław Wójcik i Wójt Gminy Radomyśl nad Sanem Jan Pyrkosz.

Zabawę uświetniły występy chóru myśliwskiego „Knieja” działającego przy Zarządzie Okręgowym PZŁ w Zamościu.

Pod patronatem św. Huberta spotkanie myśliwych i leśników przebiegało w bardzo serdecznej atmosferze i było okazją do wręczenia licznych pucharów, dyplomów oraz złożenia wzajemnych podziękowań i życzeń pomyślności.

Organizowane imprezy sprzyjają promocji Gminy Radomyśl nad Sanem. Propagowana jest również działalność leśników i Kół Łowieckich PZŁ wykonujących zadania ochrony przyrody a w szczególności ochrony zwierzyny wolno żyjącej.

MiastoZaklikow.pl przygotował fotorelację.

1 1a 1b 2 2a 3 4 5 5a 5b 6 7 8 8a 9 10 11 12 13 14 14a 14b 15