Kandydaci do fotela burmistrza

Data dodania: 20 października 2014 | Autor artykułu: Jan Pataraniak | Kategoria: Wydarzenia | 4 komentarze

Komitety wyborcze zarejestrowały swoich kandydatów na wójtów, burmistrzów i prezydentów miast. Tym samym rozpoczął się właśnie ostatni etap kampanii wyborczej 2014 do władz samorządowych.

O fotel burmistrza miasta Zaklików w tych wyborach będzie się ubiegło trzech kandydatów w kolejności chronologicznej rejestracji:

–   Mariusz Sołtys z KWW Forum Mieszkańców Powiatu

–   Zdzisław Wójcik z KWW Zdzisława Wójcika

–   Ryszard Polański z KWW Ryszard Polański

Teraz z uwagą będziemy śledzić przebieg kampanii wyborczych tych trzech kandydatów. Po zakończeniu kampanii los kandydatów spocznie w rękach mieszkańców Gminy Zaklików. Zasady są znane i proste, ten z kandydatów, który przekona do swego programu i swojej osoby więcej wyborców może liczyć na wygraną.

W związku ze wzrostem świadomości społecznej wśród obywateli, wyborcy coraz wnikliwiej analizują przedstawiane im programy wyborcze.

Dlatego też kandydaci muszą oprzeć swe programy o rzeczywiste potrzeby mieszkańców i realną wizję rozwoju gminy.

Najlepszym barometrem tych programów i intencji będzie uważne oko i ucho wyborcy.

1. jojo

Poinformowany chyba ci coś obiecał pan Sołtys skoro tak agitujesz.Weź pod uwagę że twoje zdanie nikogo nie obchodzi, każdy ma swój rozum

2. Poinformowany

Głosujmy na młodych! Mam nadzieję, że 5 minut Pana Z. już dobiega końca. Miałem styczność ze wszystkimi kandydatami… największy potencjał ma Pan Sołtys!

3. Lagodna Herta

Mysle, ze tak, jak 4 lata temu, za kilka dni zaczna sie spotkania kandydatow z wyborcami. Moim zdaniem programy beda bardzo podobne. Druga tura przy trzech ubiegajacych sie o fotel burmistrza – jest niemal pewna. Miastem i Gmina przez kadencje rzadzic bedzie ten z kandydatow, ktory tym co i jak powie sprawi, ze ludzie rusza masowo do urn i oddadza na niego glos. Dobry polityk jesli umie dobrze przemawiac, w polowie juz jest wygrany.