Kaskaderskie popisy w Zaklikowie

Data dodania: 20 marca 2015 | Autor artykułu: Jan Pataraniak | Kategoria: Wydarzenia | 2 komentarze

W dniu dzisiejszym na stadionie sportowym w Zaklikowie odbyły się zapowiedziane przez „Extrem Cascaders Team” samochodowe akrobacje.

Wszyscy, którzy dali się skusić na udział w pokazowej imprezie jazd samochodowych mieli okazję zaobserwować znakomite popisy kaskaderskie. Niektóre odważne osoby spośród widowni miały także okazję wzięcia osobistego udziału w pokazach. Każdy występ kaskaderskiego teamu, był nagradzany oklaskami widowni.

Pomimo wyznaczenia krótkiego dystansu dla jazd samochodowych, kaskaderzy zaprezentowali wysoki poziom wariacji samochodowych i swoich wysokich możliwości manewrowych.

Sztukę jazdy na dwóch kółkach kaskaderzy mieli opanowaną do perfekcji, ponadto na uwagę zasługiwały także skoki przez ogień z dachu jadącego samochodu, slalomy, slalomy na dwóch kółkach pomiędzy żywymi „słupkami” i driftingi.

Grupa kaskaderska była dobrze przygotowana i widoczne było, że starała się zadowolić widownię, lecz były to popisy z serii nie róbcie tego w domu.

Z popisów kaskaderskich MiastoZaklikow.pl przygotowało fotorelację.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

1. sb

BEZ przesady, co ma post do takiej imprezy? Przecież nikt nie tańczył. Demokracja! Są ludzie na tym świecie innego wyznania!

2. Wojtek

Wszystko by było Ok, gdyby ta cała impreza miała miejsce poza Wielkim Postem, jeszcze na dodatek w piątek. Na całego muzyczka, śmichy – chichy, ledwo się droga krzyżowa skończyła a zaczęła się imprezka. Ludzie trochę wyhamujcie.