Kolejne przestępstwo drogowe

Data dodania: 14 listopada 2015 | Autor artykułu: Jan Pataraniak | Kategoria: Wydarzenia | 6 komentarzy

W nocy z 13 na 14.11.2015 r. tuż przed godziną 24.00 na drodze Zdziechowice – Zaklików doszło do groźnie wyglądającej kolizji drogowej.

Samochód osobowy jadący w kierunku Zaklikowa po pokonaniu ostrego łuku drogi z nieustalonych przyczyn zjechał na lewy pas jezdni a następnie koziołkując wpadł do przydrożnego rowu.

Na miejsce kolizji została wezwana policja a droga w tym miejscu została zabezpieczona przez dwie jednostki straży pożarnej z Zaklikowa i Stalowej Woli. W chwili przybycia służb pojazd leżał na dachu.

Z wstępnych ustaleń wynika, że pojazdem kierował mieszkaniec gminy Zaklików. Przyczyną kolizji był najprawdopodobniej alkohol, gdyż badanie trzeźwości wykonane na miejscu przez patrol RD z KPP w Stalowej Woli wykazało ponad 1 promil alkoholu w organizmie. Nietrzeźwy kierowca w wyniku tej kolizji nie doznał żadnych groźniejszych obrażeń.

Postępowanie w sprawie tego przestępstwa drogowego prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Stalowej Woli.

1. mmm

ZMIENIE TEMAT BO JEST GODNY PORUSZENIA PODOBNO OPŁATA NA CMENTARZU MA WYNOSIC 900ZŁ NETTO W JEDNEJ RACIE NA 20 LAT

1. Łagodna Herta

do mmm
      Po co podajesz niesprawdzone informacje???
      Mysle, ze zaklikowiacy, a i zapewne nie tylko oni, ale takze i mieszkancy calej naszej Gminy maja juz dosc podkrecania, napuszczania etc. etc. jednych na drugich, bo to niczemu dobremu nie sluzy.

2. Łagodna Herta

Za jazde na podwojnym gazie powinno sie tracic prawo jazdy bezpowrotnie. Moze to byloby dobrym hamulcem dla tych, ktorzy siadaja za kierownica po spozyciu alkoholu.

3. Łagodna Herta

Za jazdę na podwójnym gazie kierowca powinien tracić prawo jazdy na zawsze. Może nareszcie zanim po kielichu taki jeden z drugim usiądzie za kierownicą, wcześniej się opamięta.

4. Halina

Dobrze, że nikt inny nie ucierpiał ! Tyle się mówi żeby nie jechać po alkoholu a ci idioci dalej swoje. a samochód… brawo i jeszcze raz brawo….

5. nieobecny

Wyjechać z Zaklikowa, to wszyscy się rozbijają, jakieś afery ciągle, wypadki, same problemy!
    Kraina dziecinnej beztroski stała się chyba zagłębiem zła, ludzkich nieszczęść i dramatów.
    Cóż…