Kolizja drogowa

Data dodania: 16 listopada 2015 | Autor artykułu: Jan Pataraniak | Kategoria: Wydarzenia | 1 komentarz

W dniu dzisiejszym w godzinach porannych na skrzyżowaniu dróg w Dąbrowie Rzeczyckiej doszło do bardzo groźnie wyglądającej kolizji drogowej.

Zderzyły się dwa pojazdy osobowe, marki Suzuki na łódzkich numerach rejestracyjnych oraz  Mitsubishi. Osoba jadąca pojazdem Suzuki została przewieziona do szpitala. Z wstępnych ustaleń wynika jednak, iż nie odniosła poważniejszych obrażeń i całe zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja drogowa.

W wyniku zderzenia tych pojazdów jeden z nich wpadł do przydrożnego rowu, natomiast w drugim pojeździe całkowitemu zgnieceniu uległ przód.

Badanie stanu trzeźwości wykazało, że kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi.

Patrol RD z Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli zabezpiecza ślady i dowody w celu ustalenia przyczyn zaistniałej kolizji.