Kolizja pojazdów w Zaklikowie

Data dodania: 29 października 2014 | Autor artykułu: Jan Pataraniak | Kategoria: Wydarzenia | Brak komentarzy

Na skrzyżowaniu ulic Lubelskiej i Zaśluzie doszło do zdarzenia drogowego, w wyniku  którego  uszkodzeniu uległo dwa pojazdy osobowe.

W sprawie tego zdarzenia drogowego o godz. 14.50 czynności wykonywał patrol ruchu drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli.

Z ustaleń wynika, że na tył prawidłowo jadącego pojazdu, którym kierowała mieszkanka Zaklikowa najechał pojazd marki Volkswagen na kraśnickich numerach rejestracyjnych, kierowany przez mężczyznę.

Pomimo groźnie wyglądających uszkodzeń nikomu nic się nie stało, wobec tego zdarzenie zostało zakwalifikowane przez policjantów jako wykroczenie drogowe.