Konkurs na Dyrektora ZS w Lipie rozstrzygnięty

Data dodania: 24 lipca 2015 | Autor artykułu: Jan Pataraniak | Kategoria: Wydarzenia | 8 komentarzy

W dniu 22.07.2015 r. został rozstrzygnięty konkurs na stanowisko Dyrektora Zespołu Szkół im. Szarych Szeregów w Lipie.

Do konkursu stanęła tylko jedna kandydatka Iwona Stryjecka – Pezda.

O wyborze Dyrektora ZS w Lipie miała zadecydować 10 osobowa komisja, jednak 1 członek komisji nie dotarł. W komisji zasiadało 3 przedstawicieli Organu Prowadzącego Szkołę – Burmistrza Zaklikowa, 2 przedstawicieli Kuratorium Oświaty w Rzeszowie, po 1 przedstawicielu ZNP i Związku Nauczycieli „Solidarność”, 1 przedstawiciel Rady Rodziców ZS w Lipie i 1 przedstawiciel Rady Pedagogicznej ZS w Lipie.

Komisja na wstępie sprawdziła prawidłowość złożonej oferty, a następnie w drugiej turze sprawdzono kwalifikacje kandydatki.

Stosunkiem głosów 8 do 1 komisja postanowiła przedstawić Burmistrzowi Zaklikowa jej kandydaturę do stanowiska dyrektora. Już w dniu 23.07.2015 r. burmistrz wydał zarządzenie o powierzeniu stanowiska Dyrektora Zespołu Szkół im. Szarych Szeregów Iwonie Stryjeckiej – Pezda, która pełniła dotychczas obowiązki na tym stanowisku.

W komisji konkursowej z ramienia ZNP zasiadała także była Dyrektor ZS w Lipie Małgorzata Trela.

1. pic...on

EUREKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Dzwon SYGNATURKA !!!! z nad bramy wejściowej na cmentarz POWRÓCIŁ W NIEWYJAŚNIONYCH OKOLICZNOŚCIACH …Brawo wszystkim którzy przyczynili się do tego i przyparli „buraka” ABY GO ODDAŁ BEZ pseudo odnawiania … .Jeszcze raz dziękuję … .A myślałem że pozamiatane i (przetopione) … .Zwracam się do sympatyków naszej zacnej miejscowości ABY MIEĆ NA BACZNOŚCI NASZ WSPÓLNY GMINNY I PARAFIALNY MAJĄTEK I PATRZEĆ NA ŁAPSKA KAŻDEMU …. Niestety w dzisiejszych czasach nie można zaufać do końca szczerym intencjom nawet klerowi… .

2. pic...on

Pisałem tydzień temu … czy to prawda że wreszcie Burmistrz WYWALIŁ na zbity pysk …. anty reformatora Zaklikowskiej Szkoły… I nie widzę tego wątku … czyżby i pan panie Janie cenzurował tematy ?????. Jeżeli tak to BRAK SŁÓW.. .

3. pic...on

Takiej (kipieli) zazdrości i podłości, zapewne osób z wyższym wykształceniem jeszcze nie słyszałem … .
    To prawda że nauka nie idzie w parze z MĄDROŚCIĄ I INTELIGENCJĄ …. .Jad jaki tutaj toczycie odnośnie kandydatki powala z nóg.. .Brak słów.

1. Afro

Czy mi się wydaje czy zulugula jest prawdziwym żółtym beretem, bo popuszcza ,że strasznie wali ! Uważaj jak będziesz siadać na swym tronie ,podnieś klapę bo wzniesiesz się na szczyt swoich wybitnych osiagnieć