Konkurs na ekologiczną nazwę PSZOK w Zaklikowie

Data dodania: 14 kwietnia 2016 | Autor artykułu: Jan Pataraniak | Kategoria: Wydarzenia | Brak komentarzy

Urząd Miasta Zaklików ogłosił konkurs na ekologiczną nazwę dla Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, który będzie trwał do 22 kwietnia.

Oferta konkursowa skierowana jest do uczniów szkół gimnazjalnych z terenu Gminy Zaklików. Celem konkursu jest m.in. podnoszenie świadomości ekologicznej oraz kształtowanie postaw związanych z ochroną środowiska.

Uczestnik konkursu ma za zadanie przedstawienia propozycji nazwy dla Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Gminie Zaklików. Nazwa ta powinna być zwięzła i nawiązywać do charakteru działalności PSZOK. Na udział ucznia gimnazjum w konkursie wymagana jest zgoda rodzica lub opiekuna prawnego.

Organizator przewidział tylko jednego zwycięzcę w tym konkursie i otrzyma on nagrodę rzeczową w postaci tabletu.

Szczegółowe informacje i Regulamin konkursu dostępne są tutaj.