Najechał na tył pojazdu 18-letniego kierowcy z Zaklikowa

Data dodania: 6 kwietnia 2017 | Autor artykułu: Jan Pataraniak | Kategoria: Wydarzenia | Brak komentarzy

Policjanci ze Stalowej Woli pracowali na miejscu wypadku drogowego do jakiego doszło na drodze wojewódzkiej nr 855 relacji Stalowa Wola – Kraśnik.

Do wypadku doszło tuż przed godz. 14,00 w Rzeczycy Długiej w gminie Radomyśl nad Sanem. 79-letni kierowca samochodu m-ki Audi nie zachował odległości między pojazdami i wjechał w tył samochodu m-ki Volkswagen. W wypadku ucierpiała pasażerka volkswagena, 35-letnia kobieta.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia 79-letni nie zachował bezpiecznej odległości między pojazdami i uderzył w tył samochodu volkswagen golf, którym jechał 18-letni mieszkaniec Zaklikowa. W wyniku zderzenia samochodów ranna została pasażerka golfa, 35-letnia kobieta, która została przewieziona do szpitala w Stalowej Woli. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Policjanci zabezpieczyli miejsce wypadku. Ruch odbywał się wahadłowo. Funkcjonariusze sporządzili dokumentację, która pomoże w ustaleniu przyczyn i okoliczności zdarzenia. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Stalowej Woli.

Źródło: KPP Stalowa Wola