Nietrzeźwy zakończył jazdę w Lipie

Data dodania: 6 listopada 2015 | Autor artykułu: Jan Pataraniak | Kategoria: Wydarzenia | 1 komentarz

30-letni mieszkaniec powiatu stalowowolskiego odpowie za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości. Wczoraj wieczorem jadąc samochodem renault w Lipie w gminie Zaklików wpadł do przydrożnego rowu. Badanie stanu trzeźwości wykazało blisko promil alkoholu w organizmie 30-latka.

Do zdarzenia doszło kwadrans przed godz. 21 w Lipie na drodze wojewódzkiej W 855. Z ustaleń policjantów wynika, że 30-letni mieszkaniec powiatu stalowowolskiego kierując samochodem renault próbował ominąć zwierzę, które pojawiło się na jego pasie ruchu, zaczął hamować, samochód wpadł w poślizg i wjechał do rowu.

Mężczyźnie nic się nie stało. Badanie stanu trzeźwości wykazało u 30-latka 0,96 promila alkoholu w organizmie. Za swój czyn 30-latek odpowie przed sądem. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Posterunek Policji w Zaklikowie.

Źródło: KPP Stalowa Wola