Noworoczne kolędowanie w Zaklikowie

Data dodania: 3 stycznia 2017 | Autor artykułu: Jan Pataraniak | Kategoria: Wydarzenia | Brak komentarzy

Koncert Noworoczny i I Regionalny Przegląd Zespołów Kolędniczych w Zaklikowie.

Gminny Ośrodek Kultury w Zaklikowie zaprasza na Koncert Noworoczny, który odbędzie się w dniu 6 stycznia 2017 r. o godz. 19.00. W programie przewidziano kolędy, piosenki bożonarodzeniowe i operetkowe. Na scenie GOK w Zaklikowie wystąpi  m.in. Nadsańska Orkiestra Kameralna „Amadeusz”, grupa wokalna „Pałacyk Michała”, Chór Lasowiacki.

Natomiast ZSO w Zaklikowie jest organizatorem I Regionalnego Przeglądu Zespołów Kolędniczych, który odbędzie się w dniu 8 stycznia 2017 r. o godz. 15.00.

Przegląd ma charakter konkursu. Mogą w nim brać udział zespoły teatralne, amatorskie grupy teatralne i grupy kolędnicze wielopokoleniowe. Dla zwycięzców przewidziano nagrody. Z regulaminem konkursu można zapoznać się tutaj.