Nowy zastępca stalowowolskiego szeryfa

Data dodania: 4 maja 2016 | Autor artykułu: Jan Pataraniak | Kategoria: Wydarzenia | Brak komentarzy

Dzisiaj w Komendzie Powiatowej Policji w Stalowej Woli odbyła się uroczystość powitania nowego Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji. Młodszy inspektor Jacek Iracki pełni nowe obowiązki od 1 maja br.

W stalowowolskiej komendzie miała dziś miejsce uroczystość wprowadzenia nowego Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Stalowej Woli. W obecności policjantów i pracowników stalowowolskiej jednostki, Komendant Powiatowy Policji w Stalowej Woli insp. Lucjan Maczkowski przywitał mł. insp. Jacka Irackiego gratulując objęcia stanowiska i życząc owocnej służby.

Nowy Zastępca w szeregi policji wstąpił w 1991 roku. Przed objęciem stanowiska  Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Stalowej Woli pełnił służbę w Nisku, gdzie był I Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji.

Źródło: KPP