Nowy(a) Dyrektor GOK w Zaklikowie

Data dodania: 18 grudnia 2015 | Autor artykułu: Jan Pataraniak | Kategoria: Wydarzenia | 12 komentarzy

Podany został wynik konkursu na stanowisko Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Zaklikowie.

W wyniku zakończenia procedury konkursowej dyrektorem została Anna Krzyżanowska.

Komisja Konkursowa uzasadnia dokonany wybór tym, iż kandydatka spełniła wymogi formalne zawarte w ogłoszeniu o konkursie i otrzymała od Komisji maksymalną liczbę punktów.

Kandydatka zaprezentowała wieloprofilową koncepcję funkcjonowania Gminnego Ośrodka Kultury w Zaklikowie. Szczegółowo omówiła proponowane przez siebie zadania dostosowane do celów strategicznych i operacyjnych. Udzieliła szczegółowych i wyczerpujących odpowiedzi na pytania członków Komisji. Anna Krzyżanowska jest mieszkanką Zaklikowa.

Do konkursu o stanowisko Dyrektora GOK w Zaklikowie przystąpiły tylko dwie osoby.

1. Zaklikowiak

i tu właśnie wieje zaklikowską nienawiścią, co by nie było i kto by nie był i tak zawsze będzie źle albo po znajomości. Pech chciał że w Zaklikowie nazwisko tej pani się pojawia, a jeszcze większy, że w roli plebana, ot nie szkodzi, że to żadna rodzina, ani znajomość, traf chciał, że mają takie samo nazwisko – ale zaklikowiaczki już mają używkę. Prymitywny ten nasz naród strasznie – aż przykro patrzeć, że wszyscy jesteśmy jako jedno – jako Zaklikowiak!

2. bd

Turek na pewno by nie startował, po tym jak go potraktował burmistrz? Teraz też jest na wyższym stanowisku, i pewnie mu lepiej niż w tym zapyziałym Zaklikowie, gdzie ludzie oczami cię jedzą.

3. jojo

banda kretynów,nic wam się nie podoba,trzeba było startować w konkursie,a nie krytykować tylko tyle potraficie.Startowało tylko dwie osoby/dlaczego więcej nie chciało,gdzie się podział pan Turek,Żelazny,jakby im zależało na tym stanowisku to pewnie wzięliby udział w konkursie,ale pewnie są cieniasy,albo brak stosownego wyksztalcenia/więc wygrała najlepsza i co tu deliberować i szukać jakichś podtekstów.

4. m.m.

Gratulacje dla nowej Pani Dyrektor z wykształceniem i kompetencjami dla tego stanowiska.
    Mam nadzieję, że teraz ośrodek będzie bardziej otwarty i przyjazny dla wszystkich mieszkańców.

5. mądry pacan

W zaklikowskich instytucjach zaczyna się dziać podobnie jak we władzach pis-u tylko że tuta rolę prezia odgrywa facet w czarnej kiecy a marionetką jest pan b…..strz który wykonuje polecenia

6. cdn...

Wszystko rozgrywa sie między „Panem, Wójtem a Plebanem” był znajomek zaklikowskiego sołtysa, teraz jest znajomek plebana a później będzie znajomek burmnistrza.

7. hugo

Bez ogłoszenia wyników było wiadomo,że „‚następny znajomek” będzie; w gminie Pani się nie wykazała to może tu spróbuje i tak dalej…. z każdym znajomkiem, byle kaska była co miesiąc heh…..

8. psotny drapciuch

Czy to znowu nie jest jakiś pociotek lu bardzo dobra znajoma zaklikowskiego jegomościa w czarnej kiecy . Sądząc po nazwisku stanowisko załatwione przez koneksję.

9. Halina

Życzę powodzenia! Mam nadzieję, że dom kultury zacznie tętnić życiem, a dzieciaki znajdą tam swoje miejsce ! Trzymam kciuki!