Oficjalne wyniki wyborów Burmistrza Zaklikowa

Data dodania: 1 grudnia 2014 | Autor artykułu: Jan Pataraniak | Kategoria: Wydarzenia | 7 komentarzy

Oficjale wyniki wyborów potwierdziły zwycięstwo Zdzisława Wójcik do fotela Burmistrza Zaklikowa. Będzie to następna czteroletnia kadencja jako Burmistrza Zaklikowa.

Wynik wyborczy nie pozostawia wątpliwości, że jest to zwycięstwo zdecydowane i dające duży mandat społecznego zaufania mieszkańców Gminy Zaklików dla osoby Zdzisława Wójcik.

Można jednak powiedzieć, że obaj kandydaci wyszli zwycięsko z tego współzawodnictwa, gdyż Mariusz Sołtys także otrzymał stanowisko Wicestarosty Powiatu Stalowowolskiego na następną czteroletnią kadencję.

W II turze bezpośrednich wyborów do fotela Burmistrza Zaklikowa kandydaci otrzymali  niżej podaną liczbę głosów:

Zdzisław Wójcik – 1966 głosów

– Lipa                                                       – 179

– Irena i Łążek                                        –   12

– Dom Pomocy Społecznej w Irenie   –     3

Różnica otrzymanych głosów wynosiła 671. Procentowo rozkład głosów przedstawiał się następująco:

Zdzisław Wójcik – 60,29% głosów

Mariusz Sołtys    – 39,71% głosów

Frekwencja wyborcza w II turze wyniosła 45,90%. Łącznie w głosowaniu wzięło udział 3298 osób w tym 37 osób oddało głos nieważny.

1. jojo

A wiesz co to jest nienormowany czas pracy,ciekawy jestem,czy ty tak sumiennie pracujesz,a może w ogóle,tylko chodzisz do MOPS po zapomogi

1. zak

Ja pracuję, nie korzystam z MOPS. Dostają ci, którzy nigdy nie pracowali albo robią wszystko aby dostać lewe pieniądze. I idą na nierobów nasze pieniądze!

1. zaklika

No już widzę jaka to będzie merytoryczna współpraca burmistrza z radą ,wybór przewodniczącego,a zwłaszcza zastępcy znakomity.Takie mądre głowy z Zaklikowa a sprzedały skórę za fri prowincji.Wstyd!!!!!!!

1. zaklika

He He He no to teraz Francuzy nowy stary Burmistrz powinien wam w inwestycjach podziękować za poparcie,ale nie bójta się on nie jest mściwy