Ogłoszono konkurs na stanowisko Dyrektora GOK w Zaklikowie

Data dodania: 30 listopada 2015 | Autor artykułu: Jan Pataraniak | Kategoria: Wydarzenia | 7 komentarzy

Burmistrz Zaklikowa ogłosił konkurs na stanowisko Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Zaklikowie.

Wnioski o przystąpienie do konkursu kandydaci będą mogli składać w terminie do dnia 09 grudnia 2015 r., do godz. 14.00 a warunki jakie winni spełniać kandydaci są następujące:

1. Obywatelstwo polskie,
  2. Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: prawo, administracja, pedagogika, zarządzanie i marketing oraz kierunki związane z prowadzeniem działalności kulturalnej,
  3. Pełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych,
  4. Niekaralność,
  5. Brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na stanowisku kierowniczym,
  6. Doświadczenie we współpracy z organizacjami pozarządowymi,
  7. Predyspozycje menadżerskie i umiejętność kierowania zespołami ludzkimi,
  8. Znajomość przepisów prawnych dotyczących finansów publicznych,
  9. Znajomość zasad i doświadczenie w sprawie pozyskiwania pozabudżetowych środków finansowych, w tym środków z programów UE,
  10. Doświadczenie w zarządzaniu zespołem ludzkim i kierowaniu projektami.

Przewidywany termin rozpatrzenia złożonych wniosków na stanowisko dyrektora GOK odbędzie się w dniu 09 grudnia 2015 r. a przewidywany termin zakończenia postępowania konkursowego został wyznaczony na dzień 16 grudnia 2015 r.

Szczegóły znajdziesz TU

1. Marcin1983

Do tej pory najbardziej kompetentny był Pan Tomasz Turek wiele się działo, GOK było widać, organizował załatwiał rozwijał i interesował młodzież, której przecież coraz mniej w naszej okolicy. Nie mam bladego pojęcia czym kierował się burmistrz pewnie szykował kogoś ze znajomych albo rodziny . Pan Turek przełamał stagnację jaka panowała za czasów poprzedniej Pani dyrektor, która nie miała pomysłu na działanie i funkcjonowanie tego ośrodka kultury. Mam cichą nadzieję że Pan Turek wystartuje do konkursu i go wygra fajny młody człowiek znam go z czasów szkoły podstawowej zawsze świetnie wypadał na akademiach szkolnych itp.. a poza tym wykształcony w kierunku jaki jest potrzebny do prowadzenia domu kultury.

2. goska

Orientuje się ktos czy samemu trzeba przygotować paczkę i dac do domu kultury na niedzielę co ma być Mikołaj czy jak

3. bd

Nie ważne jaki był. Jak tak można, zatrudniać i zwalniać? Robić tak z ludźmi? Turek był dobrym dyrektorem. Coś działo się dla wszystkich. Ten nawet chyba ani razu publicznie nie przemówił. Ciekawe kto teraz zostanie dyrektorem na jak długo?

4. bd

Nieważne jaki był. Ale czy tak można pomiatać ludźmi? Zwalniać, przyjmować inne i znowu zwalniać?Turek był dobrym dyrektorem, coś się działo dla wszystkich. Od tego nawet żadnego słowa nie słyszałam, nie udzielał się publicznie a dyrektor powinien chyba nie?Ciekawe kogo teraz burmistrz wsadzi na stołek?

5. Halina

To ten dyrektor był tylko tak na chwile? Całe szczęście. Niech w końcu ten stołek zajmie jakaś kompetentna osoba.