Ośrodek Zdrowia w Zdziechowicach otwarty

Data dodania: 2 kwietnia 2016 | Autor artykułu: Jan Pataraniak | Kategoria: Wydarzenia | 1 komentarz

W dniu 1 kwietnia br. został oddany do użytku wyremontowany budynek Ośrodka Zdrowia  w Zdziechowicach.

Burmistrz Zaklikowa w obecności zaproszonych gości dokonał uroczystego otarcia i przekazania wyremontowanego budynku ośrodka zdrowia na potrzeby mieszkańców okolicznych sołectw.

Proboszcz Parafii w Zaklikowie ks. Henryk Krzyżanowski dokonał poświęcenia wyremontowanego obiektu. W uroczystym otwarciu budynku wzięła udział także lek. med. Teresa Dobrzańska – Pielichowska z NZOZ Semper w Lublinie, który prowadzi ośrodek w Zdziechowicach, a także inni goście.

Otwarcie ośrodka w Zdziechowicach przyczyni się niewątpliwie do rozładowania kolejek pacjentów w Zaklikowie.

fot.www.zaklikow.pl