Policja prosi o pomoc w sprawie napadu na bank

Data dodania: 6 kwietnia 2016 | Autor artykułu: Jan Pataraniak | Kategoria: Wydarzenia | Brak komentarzy

Policjanci wykonują czynności zmierzające do ustalenia i zatrzymania sprawców rozboju w placówce bankowej w Stalowej Woli przy ulicy Okulickiego. W piątek po godz. 16 dwaj mężczyźni weszli do placówki i zastraszyli kasjerki. Zabrali pewną kwotę pieniędzy i uciekli.

W miniony piątek policjanci prowadzili czynności w związku z rozbojem w placówce bankowej. Funkcjonariusze wykonali oględziny, zabezpieczyli ślady, ustalali ewentualnych świadków przestępstwa. W związku ze zdarzeniem policjanci stalowowolskiej komendy poszukują dwóch mężczyzn podejrzewanych o dokonanie rozboju.

Jeden z nich to mężczyzna w wieku około 40 lat lub więcej, wzrostu około 170 cm, łysy. Drugi z poszukiwanych może być w wieku 30-35 lat, wzrost 180 cm, szczupłej budowy ciała. Mężczyźni po napadzie wyszli z placówki i najprawdopodobniej udali się w kierunku torów kolejowych.

Osoby, które widziały lub rozpoznają mężczyzn na zdjęciach, proszone są o kontakt z policjantami Wydziału Dochodzeniowo – Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli osobiście lub telefonicznie pod nr telefonu (15) 877 33 20 albo z dyżurnym komendy tel. (15) 877 33 10 lub 997.

 

1 2 3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

code