Policjanci z Zaklikowa zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierowców

Data dodania: 2 marca 2015 | Autor artykułu: Jan Pataraniak | Kategoria: Wydarzenia | 11 komentarzy

W minioną sobotę policjanci z Zaklikowa zatrzymali dwóch kierowców, którzy pomimo tego, że wcześniej pili alkohol zdecydowali się na jazdę samochodem. 38-letni kierowca opla i 24-letni kierujący fiatem stracili prawa jazdy. Za swoje czyny odpowiedzą przed sądem.  

Pierwszego nietrzeźwego kierowcę policjanci zatrzymali w Zaklikowie na ulicy Kościelnej tuż przed godz. 18. 38-letni mężczyzna jechał oplem astrą. Podczas legitymowania mężczyzny policjanci wyczuli od niego silną woń alkoholu. Badanie wykazało u kierowcy pojazdu 2,52 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna stracił prawo jazdy.

Do drugiego zdarzenia z alkoholem w tle doszło w Zdziechowicach w gminie Zaklików przed godz. 20. Mieszkaniec tej miejscowości poinformował policjantów o kierowcy fiata seicento, który jeździł po polu. Z relacji zgłaszającego wynikało, że mężczyzna zwrócił kierowcy uwagę, ale ten zareagował agresją. Kiedy mężczyzna oświadczył, że dzwoni na Policję, kierowca i pasażer uciekli pozostawiając samochód, który ugrzązł w błocie. Przybyli na miejsce zdarzenia policjanci ustalili kierującego fiatem. Był nim 24-letni mieszkaniec powiatu kraśnickiego. Badanie alkomatem wykazało u niego 2,16 promila alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. 

Dalsze czynności w tych sprawach prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Zaklikowie. 

Źródło: KPP

 1. DRAPCIUCH

  Cień DUDY nad nim tańczy,
  Jak tu Dudzie zamknąć usta,
  kiedy głowa tępa, pusta !
  Jak tu stanąć do debaty,
  jak w FOTELU złożyć gnaty ! Szogunie pomocy!

  Reply
 2. Lagodna Herta

  Panie Zenku; lubię pośmiać się jak ktoś opowiada kawały, w tym także o policjantach, ale musi być do tego odpowiednie i miejsce i czas. Pod takim artykułem, jak ten tutaj, moim zdaniem zwyczajnie nie wypada.

  Reply
  1. jojo

   zENEK ja już dawno pisałem,że ty jesteś mało ynteligentny ,ciekawi mnie tylko co byś zrobił jak by działa ci się krzywda,pewnie biegłbyś na policję tylko by się kurzyło i żądał pomocy.Myślę,że w dzisiejszych czasach kawały o policjantach są nie trafione,ponieważ znakomita większość z nich jest po wyższych studiach

   Reply
 3. Lagodna Herta

  do DRAP CIUCH
  Porozmawiaj z kims, kto stracil w wypadku spowodowanym przez pijanego kierowce kogos bliskiego, skoro sam nie jestes w stanie odroznic dobra od zlego.

  Reply
 4. DRAPCIUCH

  Dlaczego studenci warszawscy podkopują się pod Pałac Prezydencki? Bo chcą mieć „PIWNICE POD BARANAMI”

  Reply
 5. Lagodna Herta

  DRAPCIUCH
  Twoja wypowiedź jest co najmniej nie na miejscu. Pomyśl o ofiarach wypadków spowodowanych przez pijanych kierowców.

  Reply
 6. DRAPCIUCH

  Ostatnio CBOS przeprowadził ankietę
  i co ? I 99% było za PO.
  A jak brzmiało pytanie :
  ” Wycierasz dupę PRZED czy PO ?”
  Teraz już wiecie skąd takie poparcie

  Reply
 7. Lagodna Herta

  Duze brawa dla naszej policji. Takie akcje powinny byc czesciej. Za jazde po pijanemu, prawo powinno pozwalac odbierac prawo jazdy dozywotnio.

  Reply
 8. pny

  szkoda ze ciagnikiem po tym polu niedriftowal jebac spoleczniakow i nasza zaklikowska hojna policje 🙂

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

code