POWITANIE

Data dodania: 2 października 2014 | Autor artykułu: Jan Pataraniak | Kategoria: Wydarzenia | 2 komentarze

POWITANIE

Serdecznie witamy wszystkich na stronach nowego portalu internetowego MiastoZaklikow.pl.

Portal MiastoZaklikow.pl jest pierwszym profesjonalnym lokalnym serwisem informacyjnym miasta Zaklików.

Intencją redakcji jest stałe publikowanie aktualnych informacji dotyczących wszystkich dziedzin życia społecznego mieszkańców miasta Zaklików, gminy Zaklików, powiatu stalowowolskiego a także istotnych informacji z kraju i zagranicy.

Jednym z założeń redakcji jest promowanie miasta i gminy Zaklików, oraz wszelkiego dorobku  mieszkańców na różnych poziomach życia społecznego.

Zapraszamy do udziału w tym dziele wszystkich sympatyków tych idei oraz aktywnego wspierania działań promocyjnych.

Działalność portalu internetowego MiastoZaklikow.pl uregulowana jest przepisami Ustawy z dnia 26 stycznia 1984 r. Prawo prasowe (Dz. U. Nr 5 poz. 24 z 1984 r. z póż, zm.).

Działalność portalu będzie współfinansowana z prowadzonej przez siebie działalności komercyjnej.

Serdecznie zapraszamy.