Prawdziwi zwycięzcy rywalizacji smakowej

Data dodania: 13 kwietnia 2015 | Autor artykułu: Jan Pataraniak | Kategoria: Wydarzenia | 5 komentarzy

Rywalizacja na najlepszy zaklikowski smak została przeprowadzona i zakończona w dniu 11 kwietnia 2015 r.

Rywalizację tę wygrali wszyscy, którzy się zgłosili skosztować przygotowane wyroby.

Inaczej przedstawiała się sprawa dotycząca konkursu w ramach I Zaklikowskiego Turnieju Nalewek o Puchar Burmistrza Zaklikowa.

Do degustacji nalewek została powołana trzyosobowa komisja w składzie:

–   Ryszard Polański

–   Zdzisław Wójcik

–   Leszek Ziółkowski

Członkowie komisji po zakończeniu degustacji oświadczyli, że już w połowie degustacji ich wnioski dziwnie się pokrywały, bo wszystkie trunki zaczęły smakować wyśmienicie. Jednak spośród nich wybrano trzy o zdecydowanie najlepszych smakach. Po otwarciu kopert okazało się, że zwyciężył smak nalewki wykonanej przez Marię Żelazną. Drugie miejsce zajęła nalewka Janiny Szot, a trzecie Michała Migdał.

Za zajęcie pierwszego miejsca Maria Żelazna otrzymała puchar, drugie miejsce było nagrodzone wyróżnieniem wzrokowym burmistrza, a trzecie pochwałą wzrokową dyrektora GOK. Po ogłoszeniu wyników publiczność przystąpiła do intensywnej degustacji zakąszając przygotowanymi pokarmami. Zabawa była udana, a zwyciężyli tak naprawdę wszyscy ci, którzy przybyli na imprezę.

W trakcie trwania imprez kulinarnych na scenie trwały prezentacje wokalistki, dzieci zespołu Sanna Cheerleaders w wieku 7-13 lat,  oraz duetu Grażyny i Zbigniewa Sapalskich. Zespół Sanna Cheerleaders końcem marca br. w rywalizacji w Łącku zdobył III miejsce i brązowy medal.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 12a 13 14 15 17 18 19 20 21 22 23 24 24a 25 26

1. romano

Do rodzic – niestety takie mendy jak ty wszędzie się czają, i doszukują żeby mieć tylko możliwość za co złapać! żałosne

1. rodzic

Zalosny romano to jestes ty.Jak mozesz ublizac komus kogo nawet nie znasz, to swiadczy tylko o twoim prostactwie.A tak na przyszlosc pozwol innym wyrazac swoje opinie a w komentowaniu ich nie obrazaj.

2. ktoś

Do rodzic.Ale przecież to nie była jakaś ,,libacja” na której alkohol lał się strumieniami ,tylko degustacja w celach konkursu.Mimo iż tam nie byłem wydaje mi się że wszystko było OK.

3. rodzic

A to w domu koltory mozna spozywac alkohol.Wydaje mi sie ze od jakiegos czasu w budynkach uzytelnosci publicznej nie wolno?

4. pozytywny

Jestem za; jestem zaskoczony skladem komisji ale pozytywnie czyli jednak mozna ponad podzialami dla dobra …