Przygotowania do Festiwalu Piosenki Angielskiej w Zaklikowie

Data dodania: 3 marca 2017 | Autor artykułu: Jan Pataraniak | Kategoria: Wydarzenia | Brak komentarzy

Zespół Szkół Ogólnokształcących im. A. Sapińskiego w Zaklikowie jest organizatorem VII Międzywojewódzkiego Festiwalu Piosenki Angielskiej.

Dla wszystkich zainteresowanych śpiewaniem w języku angielskim organizator udostępnia możliwość sprawdzenia i pogłębienia swoich umiejętności poprzez udział w warsztatach wokalnych. Wszyscy zainteresowani warsztatami wokalnymi przygotowującymi do udziału w festiwalu są zaproszeni w każdą środę o godz. 14.50 do ZSO w Zaklikowie.

Warsztaty będą prowadzone w każdą środę jeszcze w miesiącu marcu i kwietniu 2017 r. Warsztaty prowadzi były dyrektor GOK w Zaklikowie Tomasz Turek.

O szczegółach można dowiedzieć się osobiście, telefonicznie  15873-84-09, lub mail’owo – zaklikowzso@interia.pl.

Warsztaty sponsorowane są ze środków Starostwa Powiatowego w Stalowej Woli.