Rowerzystka trafiła do szpitala

Data dodania: 7 listopada 2015 | Autor artykułu: Jan Pataraniak | Kategoria: Wydarzenia | 7 komentarzy

W dniu 7.11.2015 r. w Zaklikowie doszło do zdarzenia drogowego, w wyniku którego obrażenia odniosła rowerzystka.

Zdarzenie zaistniało w godzinach porannych na ul. Lubelskiej. Ze wstępnych  informacji wynika, że doszło do potrącenia kobiety jadącej rowerem przez kierowcę samochodu osobowego marki Renault, którym kierował mieszkaniec Zaklikowa.

Na miejscu wypadku interweniowała karetka pogotowia ratunkowego, oraz patrol RD z Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli.

Kobieta z lekkimi obrażeniami została zabrana do szpitala w Stalowej Woli na obserwację.

Od skali jej obrażeń będzie zależała kwalifikacja tego zdarzenia drogowego – czy będzie to kolizja, czy też wypadek drogowy.

Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Stalowej Woli.

1. goska

Zbyszku wieczny wedrowco zajmij się robata a nie robisz wokół siebie sensacja na każdym kroku chcesz zostać celebryta czy co. Myślisz że ty tym swoim rowerem czy samochodem dobrze jeździsz stajesz na środku drogi w rynku tylko po to by zrobić jaki s durne zdjęcia. Weź się chłopie do porządnej roboty a nie robisz z siebie paparazzi

2. Halina

Ten wyjazd w tamtym miejscu jest trochę niebezpieczny. Trzeba bardziej uważać i kierowcy samochodów jak i rowerzyści czy piesi! Więcej ostrożności! Mogło sie to źle skończyć.

3. Zbyszek Wieczny Wędrowiec

jeżdżą tymi rowerami jak naćpane i robią tylko problemy innym ..
    w tym miejscu jest ścieżka rowerowa więc po co wyjechala na jezdnię ???
    bo chyba nie na ścieżce ją potrącił ???
    palą przez plecy jeszcze powinna dostać od policjantów !

1. Konrad

Byłem świadkiem zdarzenia. Kobieta jechała ścieżką rowerową, a kierowca wyjeżdżał z zakładu po wymianie opon i nie ustąpił rowerzystce pierwszeństwa. Ewidentna wina kierującego samochodem.