Rozliczenie Dni Zaklikowa 2015

Data dodania: 10 sierpnia 2015 | Autor artykułu: Jan Pataraniak | Kategoria: Wydarzenia | 5 komentarzy

W sprawozdaniu finansowym Gminnego Ośrodka Kultury w Zaklikowie przygotowanym przez Dyrektora Waldemara Żelaznego z odbytych Dni Zaklikowa 2015 czytamy:

W ramach Dni Zaklikowa 2015 przygotowano i przeprowadzono 1) w dniu 29 lipca sesję plenerową zaklikowskich artystów, 2) w dniu 30 lipca prapremierę spektaklu „Gdy Zaklika się obudzi” w wykonaniu Kabaretu Specyficzny Klimat, 3) w dniu 31 lipca spotkanie poświęcone historii rodzin zaklikowskich – rodzina Dolińskich 4) w dniach 1-2 sierpnia imprezę plenerową na stadionie LKS Sanna, 5)  w dniu 2 sierpnia I Turniej Szachowy o Zaklikowską Basztę.

W celu zabezpieczenia imprezy plenerowej zrezygnowano z niepewnych urządzeń zasilania prądem stałym. Scena oraz gastronomia zasilana była w tym roku agregatem prądotwórczym dużej mocy.

Wydatkowano następujące kwoty: 1) wynagrodzenia dla artystów  – 33 700,00 zł., 2) wynajem sceny, nagłośnienia, oświetlenia, kurtyny ledowej, agregatu prądotwórczego i barierek – 17 000,00 zł., 3) ochrona, ubezpieczenie, toy toy, kubły na śmieci – 5 677,00 zł., 4) materiały promocyjne i nagrody w konkursie – 1 585,00 zł., 5) posiłki dla artystów, poczęstunek dla gości, opłata za korzystanie z prądu w pawilonie klubowym – 1 463,00 zł., 6) wynagrodzenie dla sędziego i nagrody w turnieju szachowym – 1 300,00 zł. Wydatki ogółem – 60 725,00.

Osiągnięto następujące przychody: 1) za wyłączność na działalność handlową i wesołe miasteczko – 31 500,00 zł., 2) za sprzedaż powierzchni reklamowej na banerze, afiszu i ekranie ledowym – 11 900,00 zł., 3) pozyskane dotacje – 18 000,00 zł. Przychody łącznie – 61 400,00 zł.

W rozliczeniu nie są uwzględnione opłaty autorskie ZAIKS.

Dla niewielkiego porównania można wskazać, że budżet na trzy dniowe obchody Dni Stalowej Woli 2015, od dnia 1-3 maja 2015 r. kosztował nasze miasto powiatowe 300 tys. złotych.

1. zaklika

Gdzie na forum podziały się pieniacze,czyżby nie mieli nic do powiedzenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1. SEBA

ZAKLIKA ŚMIESZNY JESTEŚ PIERWSZA RZECZ W TAKIEJ IMPREZIE NIE DO KOŃCA CHODZI O PRZYCHODY I ROZCHODY ,BARDZIEJ O ŚCIĄG LUDZI KTÓRZY NA DANY WIECZÓR WYBIERAJĄ KIERUNEK ZAKLIKÓW (TEGO NIE BYŁO)
      PO DROGIE W POZYCJI DOTACJE SĄ PIENIĄDZE KTÓRE PRZEKAZAŁ BURMISTRZ JAKO SPONSOR BIORĄC POD UWAGE MIERNOTĘ WIDOWISKA TO TE PIENIĄDZE BYŁY WYRZUCONE

2. enter666