Spotkanie opłatkowe

Data dodania: 22 grudnia 2014 | Autor artykułu: Jan Pataraniak | Kategoria: Wydarzenia | 3 komentarze

W niedzielne popołudnie w budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Zaklikowie panowała świąteczna, rodzinna atmosfera. Wszystko za sprawą zorganizowanego przez GOK spotkania opłatkowego dla dzieci i młodzieży – uczestników zajęć organizowanych przez dom kultury oraz dla członków Klubu Seniora.

Spotkanie opłatkowe cieszyło się większym uznaniem starszej części naszego społeczeństwa, jednak pozostało jeszcze wiele pustych miejsc.

Spotkanie rozpoczął Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Zaklikowie Tomasz Turek, którzy przywitał dzieci i młodzież oraz seniorów. Podziękował za przybycie ks. Henrykowi Krzyżanowskiemu, Burmistrzowi Zaklikowa Zdzisławowi Wójcik, Sekretarz Gminy Anecie Łosek, instruktorom prowadzącym zajęcia oraz portalowi MiastoZaklikow.pl., i złożył wszystkim serdeczne świąteczne życzenia.

Ks. Henryk Krzyżanowski podkreślił wagę takiego spotkania w okresie rozpoczynających się właśnie świąt pamiątki Narodzenia Pańskiego, po czym poprowadził modlitwę a następnie złożył wszystkim życzenia świąteczne.

Burmistrz Zdzisław Wójcik przyłączył się do życzeń proboszcza i złożył wszystkim życzenia ciepła i wszelkiej pomyślności.

Wszyscy obecni na sali widowiskowej domu kultury w blasku pięknie ubranej choinki składali sobie niekończące się życzenia pomyślności i łamali się opłatkiem, po czym zasiadali przy suto zastawionych stołach tradycyjnymi wigilijnymi daniami. Odśpiewano wiele kolęd w klimacie ciepłych, rodzinnych i niepowtarzalnych świąt.

Andrzej Grzyb złożył specjalne życzenia pomyślności i spokoju dla mieszkańców Zaklikowa za pośrednictwem portalu MiastoZaklikow.pl.

MiastoZaklikow.pl przygotowało fotorelację.

1. Inna

Z tego co widać to dzieci było mało. Szkoda, bo przecież chyba więcej uczestniczy w zajęciach:) Ale mimo wszystko dobrze, że goście dopisali i impreza się odbyła. Do składanych sobie tam życzeń dołączam dużo zdrowia i radości!

2. lagodna herta

Milo czytac takie artykuly i milo widziec zaklikowska spolecznosc razem. Fajnie, ze w spotkaniach bierze udzial rowniez pani sekretarz; ludzie to wszystko widza i doceniaja.

3. Casper

O proszę jaka piękna impreza. Żałuje, że nie jestem już dzieckiem i omijaja mnie takie spotkania… Ale to miłe, że coś się dzieje:)