Sylwester w zaklikowskim rynku

Data dodania: 30 grudnia 2014 | Autor artykułu: Jan Pataraniak | Kategoria: Wydarzenia | 5 komentarzy

Z przeprowadzonych sondaży wynika, że aż 75% Polaków nie stać na sylwestrową zabawę w lokalu poza domem. Wiele miast w Polsce zrezygnowało także z hucznych bali sylwestrowych ze względu na wysokie koszty takich imprez i potrzebę oszczędności.

W Zaklikowie tak jak w poprzednich latach mieszkańcy będą mogli powitać nowy rok wspólnie na płycie w rynku.

Burmistrz Zaklikowa zaprasza w dniu 31.12.2014 r. wszystkich mieszkańców na wspólne powitanie Nowego Roku 2015.

Rozpoczęcie imprezy sylwestrowej zaplanowane jest o godz. 22.30 zabawą taneczną z zespołem muzycznym. O godz. 23.55 Burmistrz Zaklikowa Zdzisław Wójcik złoży wszystkim mieszkańcom Gminy Zaklików życzenia noworoczne. Po życzeniach przygotowany jest pokaz sztucznych ogni. Zakończenie zabawy na zaklikowskim rynku przewidziane jest na godz. 01.00.

W poprzednich latach ten sposób witania nowego roku w Zaklikowie cieszył się dużym powodzeniem. Nawet osoby bawiące się w lokalach, lub na prywatkach witały nowy rok wspólnie na płycie rynku.

MiastoZaklikow.pl życzy wszystkim udanej zabawy i Szczęśliwego Nowego Roku 2015.

1. lagodna herta

Pamietam powitanie Nowego Rynku rok temu. Chyba wszyscy zapamietaja ten historyczny dla Zaklikowa dzien. Szczesliwego Nowego Roku redakcji portalu i wszystkim odwiedzajacym ten portal zyczy wyzej podpisana