„Szopka” w przedszkolu

Data dodania: 20 grudnia 2014 | Autor artykułu: Jan Pataraniak | Kategoria: Wydarzenia | 5 komentarzy

W dniu 19.12.2014 r. w Publicznym Przedszkolu w Zaklikowie odbyły się dziecięce jasełka. Do przedszkola uczęszcza łącznie 100 dzieci.

Grupa przedszkolaków „Smerfy” pod opieką wychowawczyni pani Zosi i pani Danusi przygotowała przedstawienie dla pozostałych dzieci przedszkolnych oraz dla przybyłych rodziców.  Jasełka odegrane były w scenerii betlejemskiej, którą przygotowały opiekunki grup.

Każde dziecko indywidualnie z pomocą rodziców przygotowało stroje jasełkowe. Tematem przedstawienia było narodzenie dzieciątka Jezus i poprzedzające je zwiastowanie anielskie.

Każde dziecko z 25-cio osobowej grupy „Smerfów” było bardzo dobrze przygotowane, wszystkie śmiało i odważnie odegrały swoje role.

Specjalnymi gośćmi przedstawienia na zaproszenie dzieci byli ks. Piotr – katecheta przedszkolaków, oraz burmistrz Zdzisław Wójcik.

Wszyscy obecni na sali przedszkolnej otrzymali od dzieci słodki poczęstunek.

MiastoZaklikow.pl przygotowało fotorelację.

12 11 10 9 8 3 4 5 6 7 2

1. WTF

No i co z tego, że te dzieci są mądre i zdolne jak za rok lub dwa trafią i tak do szkoły w Zaklikowie, i po wszystkim.

2. Inna

Bardzo miło patrzy się jak dzieci i młodzież się rozwija. Gratulacje dla dzieci za występ, dla rodziców za przygotowanie pięknych stroi oraz dla opiekunek za piękną dekoracje:)

3. przedszkolanka

ja równiez jestem miło zaskoczona naprawde wiele sie dzieje :d plazc zabaw wycieczki dla dzieci zajecia dodatkowe ! nie ma to jak nowa świeża krew !! tak trzymac!!!!

4. lagodna herta

Milo czytac, ze w przedszkolu tyle sie dzieje. Brawa dla pani dyrektor i gratulacje dla malzch artystow.