Tragiczna śmierć młodego człowieka

Data dodania: 22 marca 2015 | Autor artykułu: Jan Pataraniak | Kategoria: Wydarzenia | 18 komentarzy

W Zaklikowie w niedzielę 22.03.2015 r. w piękny wiosenny dzień młody człowiek targnął się na własne życie.

Obecnie nie są znane przyczyny, z powodu których 26 letni Sylwester M. zdecydował się na zakończenie swego życia w ten sposób.

Ciało mężczyzny w leśnym kompleksie okalającym stawy hodowlane „Adam” znalazł spacerowicz.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna najprawdopodobniej popełnił samobójstwo przez powieszenie. W niedzielę w godzinach przedpołudniowych wyszedł na spacer do lasu z psem rasy Husky. Po ujawnieniu zdarzenia służby policji i pogotowia miały problemy z podjęciem interwencji z powodu agresywnie zachowującego się psa, który nie pozwalał zbliżyć się do ciała. Dopiero przybycie członków rodziny pozwoliło na jego poskromienie.

Matka mężczyzny po przybyciu  na miejsce zdarzenia zasłabła i została odwieziona do szpitala w Stalowej Woli.

Ze wstępnych ustaleń może wynikać, że przyczyną targnięcia się na własne życie były problemy osobiste. Wiadomo jest, że mężczyzna ten kilka dni wcześniej stracił prawo jazdy.

Na miejscu zdarzenia czynności wykonywali policjanci z KPP w Stalowej Woli z udziałem prokuratora.

Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Stalowej Woli pod nadzorem prokuratury, które pozwoli wyjaśnić przyczyny targnięcia się na własne życie, lub też czy do śmierci mężczyzny mogły przyczynić inne osoby.

1. Rodzina

kurwa usunscie imie z artykulu jezeli nie spotkamy sie w sadzie nie macie prawa ujawniac danych osobowych a do reszty jesli macie szacunek to przyjdzie na pogrzeb !!!!!!!

2. Anty_drapciuch

Drapciuch, ania „lubisz” informacje i artykuły o ludzkiej tragedii. Gdybyś miał odrobinę szacunku do Sylwka i jego rodziny to przeczytał byś artykuł i uczcil pamięć chłopaka a nie klikał „Lubie to”. Czemu Bóg nie zabiera z tego świata takich idiotow tylko dobrych, spokojnych ludzi

3. DRAPCIUCH

do czytelnika, co masz do autora ?wstęp ci nie pasuje, to jaki był ten poranek?a ten mundrol JA „lubię to” to jest za artykuł i informacje a nie tragedie.

4. ja

LUDZIE CZY WY JESTEŚCIE NORMALNI?! KLIKACIE „LUBIĘ TO” POD ARTYKUŁEM O TRAGICZNEJ ŚMIERCI. OGARNIJCIE SIĘ BANDO KRETYNÓW!!!

1. Ania

Ludzie to są normalni,gorzej z Tobą jeżeli wiadomość o czyjejś śmierci tak Cię fascynuje.

5. ...

Wydarzyła się tragedia a wy oskarżacie znajomy, rodzine. Zajmijcie się pożytecznymi sprawami, nie wypisujcie głupot.

6. Zaklikowianka

Pan Pataraniak to bardzo madry i wyuczony czlowiek, a to , ze komus zycie nie mile to jak mial napisac.Zawsze ludzie opamietuja sie i rodzina,jak ich tknie taka tragedia jak ta , tylko dlaczego wczesniej nikt nie zauwazyl, ze mial jakiekolwiek problemy.

1. kazubek

Ładnie to tak panie Pataraniak dodawać sobie komentarze pod zmienionym nickiem schlebiające sobie komentarze? Ludzie nie są ślepi oraz znają pana i wiedzą, jaki z pana człowiek. Jeżeli ludzie, którzy uważają pana za bardzo mądrego i wyuczonego człowieka, to albo są ślepi, albo nie znają prawdy o panu. Ot, co.

7. Anonim

Czytelniku czemu czepiasz się autora, przeciez to prawda, że jest poczatek wiosny i to był ładny dzień. Kto w taki dzień chciałby skończyć swoje zycie, chyba tylko człowiek który ma bardzo wielkie problemy, jeżeli skończył sam.

8. ja

„w piękny wiosenny dzień” co to ma być, wstęp do jakiejś bajki dla dzieci? tu się stała tragedia! kto to w ogóle pisał pogratulować..

1. czytelnik

pan Jan Pataraniak – autor- powinni go na taczkach wywieść za wstęp, tu taka tragedia a on o pięknym wiosennym dniu, paranoja, żeby tylko mnie pan detektyw nie namierzył za to………….