Uroczysty apel Bożonarodzeniowy w zaklikowskiej szkole

Data dodania: 2 stycznia 2017 | Autor artykułu: Jan Pataraniak | Kategoria: Wydarzenia | Brak komentarzy

Uroczysty apel w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej w Zaklikowie z okazji Święta Bożego Narodzenia był jednocześnie zakończeniem nauki w roku 2016 r.

W dniu 22.12.2016 r. w ZSO w Zaklikowie odbył się apel w wykonaniu dzieci przygotowanych przez wychowawców klas. Dzieci wystąpiły w przedstawieniu jasełkowym, zaprezentowały wiele scen przedstawiających polską tradycję wigilijną.

Przedstawienia w wykonaniu dzieci obrazowały także historię narodzin Jezusa w ubogiej stajence i towarzyszące temu wydarzenia.

Przedstawienie obfitowało w piękne kolędy i pastorałki w wykonaniu dzieci.

Uroczystego charakteru przedstawieniu nadawały dzieci ubrane w piękne stroje przygotowane przez rodziców a także dekoracje przygotowane wspólnie przez nauczycieli, dzieci i rodziców.

Na zakończenie dzieci i organizatorzy otrzymali od dyrekcji szkoły podziękowania oraz życzenia świąteczne i noworoczne. Życzenia wszystkim złożył również obecny na apelu ks. Kamil. Szczególne podziękowania za zaangażowanie otrzymali Anna Balbier, Ewa Stryjecka, Teresa Marczewska, Ewa Zgardzińska, Dorota Paszko, Dorota Grzyb, Stanisław Długosz i Teresa Pataraniak.

MiastoZaklikow.pl przygotowało fotorelację.