Uśmiech i zabawa dzieci

Data dodania: 2 czerwca 2015 | Autor artykułu: Jan Pataraniak | Kategoria: Wydarzenia | Brak komentarzy

W Zaklikowie Dzień Dziecka zorganizowano z myślą o dobrej zabawie i uśmiechu dziecka. Organizatorem uroczystego Dnia Dziecka był Gminny Ośrodek Kultury w Zaklikowie.

O godz. 10.00 dzieci ze Zdziechowic, Lipy i Zaklikowa uczestniczyły w ciekawej pogadance na temat świata bajek, który roztoczył przed małymi słuchaczami bajkopisarz Wiesław Drabik.

Na stadionie sportowym zabawa dzieci trwała nieprzerwanie od godz. 11.00. do godziny ok. 18.00.

Dla wszystkich dzieci było przygotowane darmowe wesołe miasteczko, dwie zjeżdżalnie, mała karuzela, elektryczne samochody.

Dzieci dla dzieci – mali artyści z Lipy, Zdziechowic i Zaklikowa występowali w licznych tańcach, pokazach i śpiewach.

Wielkie zainteresowanie najmłodszych (i dorosłych – sic!) wzbudziły cztery pojazdy straży pożarnej i jeden radiowóz policji, a także ich modulowane syreny i światła błyskowe.

Patrząc na liczbę dzieci biorących udział w zabawie dochodzi się do przekonania, że demografowie bijący na alarm o starzejącym się społeczeństwie muszą się mocno mylić, albo zjechały do nas dzieci z innych gmin.

MiastoZaklikow.pl przygotowało fotorelację.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 18 20 21 22 23 24 25 26 27