V Międzywojewódzki Festiwal Piosenki Angielskiej w Zaklikowie

Data dodania: 20 maja 2015 | Autor artykułu: Jan Pataraniak | Kategoria: Wydarzenia | 1 komentarz

Znany jest już Regulamin V Międzywojewódzkiego Festiwalu Piosenki Angielskiej w Zaklikowie. Organizatorami festiwalu są Zespół Szkół Ogólnokształcących w Zaklikowie oraz Gminny Ośrodek Kultury w Zaklikowie.

Patronat medialny nad imprezą będzie sprawowany przez Radio Leliwa oraz tygodnik Sztafeta.

Konkurs obejmuje 4 kategorie:

–   I kategoria – dzieci do 10 roku życia

–   II kategoria – dzieci powyżej 10  lat do 13 roku życia

–   III kategoria – młodzież powyżej 13 lat do 16 roku życia

–   IV kategoria – młodzież powyżej 16 roku życia i osoby dorosłe.

Zgłoszenia do udziału w konkursie należy złożyć do dnia 15 czerwca 2015 r. na adres ZSO ul. Sandomierska 56, 37 – 470 Zaklików lub na adres email: zaklikow@onet.eu.

Przesłuchania konkursowe odbędą się w dniu 20 czerwca 2015 r. od godziny 11:00 w budynku GOK  w Zaklikowie.

Ze szczegółami regulaminu i wzorem karty zgłoszeniowej można zapoznać się na stronie internetowej http://www.zaklikow.pl.

W tej chwili nie wiadomo jeszcze jakie inne atrakcje związane z tym konkursem przygotowali organizatorzy. Publiczności zaklikowskiej zapadł w pamięć II i IV Międzywojewódzki Festiwal Piosenki Angielskiej w Zaklikowie w 2012 i 2014 gdzie gościnnie wystąpił Paweł Szutta z Kraśnika –  były wokalista ex-zespołu „Paranormal”, teraz Paweł założył nowy zespół pod nazwą „Shuttup”.

Poniżej MiastoZaklikow.pl prezentuje kilka kadrów jego świetnego występu w GOK w Zaklikowie z 2012 roku.