W Modliborzycach rozbój w biały dzień

Data dodania: 11 maja 2017 | Autor artykułu: Jan Pataraniak | Kategoria: Wydarzenia | Brak komentarzy

Za rozbój na 17-letnim mieszkańcu gminy Modliborzyce odpowiedzą zatrzymani przez policjantów trzej sprawcy. To młodzi mężczyźni w wieku od 19 do 27 lat.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 14.00. Siedemnastolatek został zaatakowany w domu. Mężczyźni przyszli do niego ponieważ według nich, był im winny pieniądze. Po pobiciu zabrali mu monitor oraz słuchawki.

Powiadomiony telefonicznie o zdarzeniu dyżurny KPP w Janowie Lubelskim zaraz po zdarzeniu skierował na miejsce patrol policyjny, gdzie czekał pokrzywdzony. Policjanci po otrzymaniu informacji od pokrzywdzonego rozpoczęli poszukiwania sprawców rozboju i jeszcze wczoraj zatrzymali dwóch z nich. Trzeci został zatrzymany dziś rano. Okazali się nimi mieszkańcy powiatu niżańskiego w wieku 19–27-lat. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości zatrzymanych mężczyzn, 27-latek miał w organizmie ponad 1,5 promila, 26-latek ponad promil natomiast 19-latek był trzeźwy. 

Mężczyźni zostaną doprowadzeni do Prokuratury Rejonowej w Janowie Lubelskim. Za rozbój grozi im kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KWP Lublin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

code