Wakacyjny kurs języka angielskiego

Data dodania: 26 kwietnia 2016 | Autor artykułu: Jan Pataraniak | Kategoria: Wydarzenia | Brak komentarzy

Znajomość języków obcych jest we współczesnym świecie koniecznością.

W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie nauką języków obcych, wzorem roku ubiegłego, Burmistrz Zaklikowa we współpracy z Polonia – Polish Community Group, Gminnym Ośrodkiem Kultury w Zaklikowie oraz Stowarzyszeniem Przyjaciół Ziemi Zaklikowskiej, także podczas tegorocznych wakacji przygotowują do realizacji projekt „Vacation with English” przeznaczony dla młodzieży z Gminy Zaklików.

Projekt kierowany jest do uczniów uczęszczających do ZSO w Zaklikowie, ZS w Lipie oraz ZS w Zdziechowicach (uczniów klas VI szkoły podstawowej, klas I, II i III gimnazjum oraz I i II liceum w roku szkolnym 2015/2016).

Celem projektu jest doskonalenie znajomości języka angielskiego podczas warsztatów z native speaker’em, rozwijanie otwartości na inne obyczaje, postawy i tradycje, wspólne zajęcia integrujące młodzież naszej gminy.

Nauka prowadzona będzie nieodpłatnie w formie zajęć warsztatowych, spotkań, mini projektów.

Wypełnioną deklarację należy złożyć w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Zaklikowie ul. Zachodnia 15 do dnia 31 maja 2016 r.

W załączeniu zamieszczamy deklarację uczestnictwa.

Źródło: www.zaklikow.pl