Weekend w GOK Zaklików

Data dodania: 11 września 2015 | Autor artykułu: Jan Pataraniak | Kategoria: Wydarzenia | 7 komentarzy

Na weekend Gminny Ośrodek Kultury w Zaklikowie przygotował kilka atrakcji.

W sobotę 12.09.2015 o godz. 18.00 będzie można wziąć udział w wernisażu Katarzyny Tkaczyk pt. „Moje sacrum”. Malarka zajmuje się tworzeniem ikon. Swój warsztat doprowadziła do perfekcji. Teraz wiedzą swą chce się podzielić z mieszkańcami Zaklikowa.

Natomiast o godz. 20.00 w budynku GOK wystąpi Alosza Awdiejew z zespołem. Alosza Awdiejew znany jest jako człowiek orkiestra, zagrał także role aktorskie w kilku filmach, występuje również w popularnym aktualnym serialu „Złotopolscy”.  Bilet wstępu na jego koncert wynosi 30 zł.

Niedzielny wieczór 13.09.2015 r. upłynie pod znakiem kultury żydowskiej. O godz. 19.00 w wieczorze wspomnień będzie można prześledzić historię Żydów zamieszkujących ziemię zaklikowską już od połowy XVI wieku.

A o godzinie 20.00 wystąpi Klezmer Band „Berberys” w pieśniach i piosenkach śpiewanych w języku jidisz, hebrajskim i polskim.

Źródło: gokzaklikow.pl

1. Jacek

Na sobotnim koncercie 2/3 widzów to osoby spoza Zaklikowa. Może gdyby serwowali grila z piwem to przyszłoby więcej zaklikowiaków. Za to niedzielny, darmowy koncert kapeli klezmerskiej z Lublina to był odlot. Występ Aloszy Awdiejewa to pikuś przy tym co pokazali Artyści z Lublina. Dzięki P. Waldku za pokazanie w Zaklikowie prawdziwej Kultury. Tak trzymać.

2. zaklika

1. Darek

Do tego,że jak Ty byś wyjechał to jednego idioty będzie mniej,bo jak do tej pory to Twoje komentarze kipią jadem do wszystkich co inaczej niż Ty widzą i myślą.Mamy demokrację i wolność słowa.Burmistrz sam sobie wybrał taką pracę służyć społeczeństwu, to niech to robi a nie patrzy co ugrać dla siebie i swojej rodziny,a po drodze zniszczyć wszystkich co mają inne spojrzenie na świat-Dyrektor GOK, szkoły w Lipie, szkoły w Zaklikowie i jeszcze parę innych osób.

1. Wladek

Dobry koncert w dobrym mieście kosztuje 300 a jeszcze ciekawszy 700-900 wiem bo korzystam dość często a tobie Zbyszku mniej jadu życzę