Weź udział w opracowaniu strategi rozwoju powiatu

Data dodania: 28 marca 2017 | Autor artykułu: Jan Pataraniak | Kategoria: Wydarzenia | Brak komentarzy

Szanowni Państwo,

w związku z przystąpieniem do opracowania Strategii Rozwoju Powiatu Stalowowolskiego na lata 2017 – 2023 zapraszamy do wypełnienia ankiety dotyczącej oceny aktualnego stanu i potencjału naszego Powiatu. Ankieta skierowana jest do mieszkańców Powiatu oraz przedsiębiorców działających na terenie Powiatu Stalowowolskiego.

Państwa udział stanowi nieoceniony wkład w proces tworzenia i formułowania zapisów Strategii. Ankieta jest anonimowa, a jej wyniki będą podawane analizie tylko w formie zbiorczej. Dla uzyskania wiarygodnych wyników, prosimy o wypełnienie wszystkich pól ankiety.

W przypadku uzupełnienia ankiety w wersji papierowej prosimy o jej zwrot do dnia 27 kwietnia 2017 r. w sekretariacie Starostwa Powiatowego w Stalowej Woli ul. Podleśna 15 (pokój nr 108). Wszelkie pytania dotyczące badania ankietowego należy kierować pod nr tel. (15) 643 36 98 lub (15) 643 36 36.

Źródło:stalowowolski.pl

Ankietę elektroniczną i papierowa można potrać tutaj